1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Limmy89
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  48
 2. ergialb
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  275
 3. albani99
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  112
 4. bekim98
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  288
 5. Aleks.007
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  151
 6. Aleks.007
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  628
 7. NANO
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  675
 8. Qimthi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  602
 9. NANO
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  515
 10. HeRBaR
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  196
 11. waaLi Ferati
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  920
 12. Ediss
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  899
 13. waaLi Ferati
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  894
 14. sbislimi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  165
 15. Franko_1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  134
 16. Fiksohu
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  883
 17. Fiksohu
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  1,147
 18. abracadabra
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  384
 19. tupac.al
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  167
 20. diamantsallahu
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  412

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...