1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  513
  Postimet:
  6,468
  Tema e fundit: Shes Google AdSense Account DailyTeCh, 11 Maj 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Aleks.007
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  103
 2. NANO
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  134
 3. Qimthi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  129
 4. arlind14
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  458
 5. shteti
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,281
 6. Albcrypto
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  10,777
 7. tonkeri
  Përgjigjet:
  118
  Shikimet:
  14,148
 8. NANO
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  128
 9. HeRBaR
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  105
 10. Dionzzsk
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  490
 11. Fiksohu
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  819
 12. Limmy89
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  361
 13. Al7nd
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  429
 14. Fiksohu
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  1,071
 15. waaLi Ferati
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  489
 16. dionis11
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  722
 17. Ediss
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  483
 18. kleo122
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  620
 19. waaLi Ferati
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  486
 20. Limmy89
  Përgjigjet:
  42
  Shikimet:
  10,608

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...