1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  509
  Postimet:
  6,430
  Tema e fundit: Bashkpunim ne Youtube aimilius, 3 Prill 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,427
 2. Blerim R.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  873
 3. Valon111
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  531
 4. gazi1111
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  445
 5. alajdin
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,114
 6. Erooniti
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  375
 7. ekremgashi11
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  586
 8. ekremgashi11
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  294
 9. ekremgashi11
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  458
 10. ekremgashi11
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  529
 11. bashkimi92
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  593
 12. trimizzzp
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  755
 13. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  834
 14. dorianshala
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  689
 15. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  584
 16. uranqe
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  704
 17. agonn1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  333
 18. packmack
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  337
 19. ekremgashi11
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  304
 20. apple2014
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  489

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...