1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. ArianitUjkani
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,489
 2. Arber.M
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,487
 3. phoenix
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,464
 4. isarama
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,459
 5. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,415
 6. mob.
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,386
 7. ipalejuar
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,375
 8. ArianIdrizaj
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,347
 9. Denis Pirgu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,335
 10. reilsokolaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,326
 11. armend.durmishi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,311
 12. gjevor
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,293
 13. trimizzzp
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,270
 14. phoenix
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,231
 15. Redc0de
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,221
 16. DmcBabloki
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,209
 17. OnExpert
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,191
 18. B4RC0D3.#
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,188
 19. GameOver
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,175
 20. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,161

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...