1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Albozr
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  312
 2. Inc-seo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  208
 3. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  365
 4. Nozzge
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  516
 5. KingKong
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  184
 6. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  212
 7. isarama
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  250
 8. Nozzge
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  383
 9. G4SHI
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  291
 10. Albcrypto
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  217
 11. sg1
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  5,513
 12. Nozzge
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  406
 13. Nozzge
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  232
 14. KingKong
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  306
 15. B4RC0D3.#
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,474
 16. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  231
 17. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  682
 18. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  493
 19. Nozzge
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  299
 20. Nozzge
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  271

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...