1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. RexhepS
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,753
 2. Pjeter.B
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,728
 3. trimizzzp
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,695
 4. Maestro GL
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  1,685
 5. adriatikxhelo8
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,684
 6. ditiendrit
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,676
 7. Nozzge
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,675
 8. ArditS
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  1,665
 9. unikat007
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,664
 10. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,639
 11. Doss banner
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,627
 12. Albcrypto
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,605
 13. Artiol
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,561
 14. Meet
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,552
 15. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,551
 16. Arber Salihu
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,533
 17. Astritt1
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,523
 18. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  1,512
 19. Bushido King
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,507
 20. Tiranalb
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,506

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...