1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. krenari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  236
 2. Universal
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  235
 3. besartche
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  234
 4. Misteriozi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  233
 5. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  230
 6. muharemiharbin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  226
 7. -em-
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  225
 8. muharemiharbin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  224
 9. G4SHI
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  224
 10. besartche
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  219
 11. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  213
 12. Sytrim Berisha
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  212
 13. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  211
 14. M.L
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  210
 15. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  195
 16. Albozr
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  188
 17. G4SHI
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  184
 18. Yllka
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  177
 19. Pajtim-H
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  177
 20. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  176

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...