1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. mob.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  356
 2. meteora
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  555
 3. mob.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  395
 4. Oscar
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  386
 5. Eagle1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  364
 6. packmack
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  456
 7. Oscar
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  516
 8. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  358
 9. Albozi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  683
 10. bledian93
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  345
 11. mob.
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  830
 12. mob.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  442
 13. Makedon
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  404
 14. z4x0r
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  433
 15. arlind-
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  452
 16. z4x0r
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  482
 17. chrOnnics
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  459
 18. mob.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  354
 19. mob.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  363
 20. z4x0r
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  427

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...