1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. z4x0r
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  389
 2. Edm0nd
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  670
 3. 3N2R1T
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  462
 4. XanonimoSX
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,159
 5. tonkeri
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  792
 6. Makedon
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  330
 7. Edm0nd
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  347
 8. buttros
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  531
 9. Hivzi Sadiku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  381
 10. leardfazliu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  532
 11. CIA
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  522
 12. albert1
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  447
 13. face88
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  396
 14. L0RD
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  426
 15. fluxx
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  654
 16. UFO
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  978
 17. UFO
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  312
 18. Oscar
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  358
 19. Pasuesi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  402
 20. Oscar
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  467

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...