1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. minitar
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  655
 2. mob.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  318
 3. meteora
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  508
 4. mob.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  344
 5. Oscar
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  338
 6. Eagle1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  317
 7. packmack
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  398
 8. Oscar
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  459
 9. -f0rGivE.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  313
 10. Albozi
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  606
 11. bledian93
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  296
 12. mob.
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  778
 13. mob.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  388
 14. Makedon
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  344
 15. z4x0r
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  351
 16. arlind-
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  403
 17. z4x0r
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  424
 18. chrOnnics
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  402
 19. mob.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  305
 20. mob.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  311

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...