1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. mob.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  383
 2. Oscar
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  295
 3. Faton
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  476
 4. bushtangu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  513
 5. mob.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  375
 6. Bushido King
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  367
 7. Argjend Morina
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  376
 8. Argjend Morina
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  331
 9. mob.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  476
 10. mob.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  313
 11. google.al
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  666
 12. Eagle1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  551
 13. trimizzzp
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  388
 14. Eagle1
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  443
 15. L0RD
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  435
 16. sppoozy
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  519
 17. L0RD
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  324
 18. mob.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  366
 19. pussyitchy
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  536
 20. X-Factor Hack
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  874

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...