1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. bledian93
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  275
 2. sady92
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  519
 3. krappi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  547
 4. mob.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  504
 5. leotrim77
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,535
 6. Eagle1
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  715
 7. mob.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  337
 8. ceni-18
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  428
 9. krappi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  442
 10. krappi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  565
 11. L0RD
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  778
 12. Kushtrimi007
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  635
 13. Kushtrimi007
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  586
 14. NewsOfWorld.Us
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  444
 15. NewsOfWorld.Us
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  335
 16. mob.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  320
 17. trimizzzp
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,693
 18. picasso3D
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  458
 19. Amant
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  398
 20. Robcheee.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  455

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...