1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  672
 2. phoenix
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,166
 3. InstaBot
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,699
 4. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,387
 5. boni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  653
 6. Sytrim Berisha
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  725
 7. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  585
 8. getrich
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  734
 9. Slumerican
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  499
 10. diamantsallahu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  694
 11. Avioni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  857
 12. Sytrim Berisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,097
 13. Pajtim-H
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  836
 14. G4SHI
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,593
 15. G4SHI
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  660
 16. G4SHI
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  629
 17. abracadabra
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,652
 18. diamantsallahu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,291
 19. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  515
 20. Johnny
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,100

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...