1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Filters:

Prefix:
Shes x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  312
 2. tonkeri
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  478
 3. CASPARONE
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  336
 4. G4SHI
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  480
 5. tonkeri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  257
 6. agonn1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  501
 7. abracadabra
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  659
 8. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  678
 9. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,077
 10. albani99
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  358
 11. albani99
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  456
 12. lojrafati
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  341
 13. D3LL4
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  513
 14. lojrafati
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  736
 15. isarama
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  315
 16. clusterphys
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,670
 17. tonkeri
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  339
 18. pumma
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  464
 19. Albozr
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  484
 20. Albozr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  251

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...