1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Lexo
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,361
 2. NorMan
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,286
 3. agimiboy
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,276
 4. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,265
 5. phoenix
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  2,253
 6. Vaalmir1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,184
 7. ferkopro
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,102
 8. Edm0nd
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,102
 9. nity
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  2,038
 10. gjevor
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,035
 11. sp0X.
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  2,032
 12. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,008
 13. shqipbook
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,991
 14. Senadd
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,916
 15. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  1,901
 16. DarKr0x
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,881
 17. getrich
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  1,827
 18. DmcBabloki
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,787
 19. NorMan
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,772
 20. beharluu
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,759

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...