1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. mob.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  363
 2. trimizzzp
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  692
 3. mob.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  264
 4. packmack
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  306
 5. trimizzzp
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  488
 6. nokus
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  281
 7. trimizzzp
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  956
 8. bicca
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  640
 9. Ediss
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  341
 10. Ediss
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  361
 11. Adm . Albania
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  531
 12. trimizzzp
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  388
 13. DmcBabloki
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  542
 14. Kushtrimi007
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  852
 15. Oscar
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  277
 16. gazi1111
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  375
 17. mob.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  276
 18. Arnold001
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  538
 19. minitar
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  283
 20. mob.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  395

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...