1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. NorMan
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,724
 2. omega_web
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  3,721
 3. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,659
 4. NorMan
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,604
 5. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  3,228
 6. xhuke33
  Përgjigjet:
  87
  Shikimet:
  3,211
 7. Lajme
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  3,170
 8. Seriale Shqip TV
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  3,148
 9. sp0X.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,001
 10. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,804
 11. boom3rang
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,727
 12. rockstar
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,723
 13. clusterphys
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,660
 14. B4RC0D3.#
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,626
 15. Nozzge
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,546
 16. leotrim77
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,533
 17. Koraab
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  2,479
 18. mrbajraktari1234
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,452
 19. M.L
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,384
 20. ArianitUjkani
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  2,364

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...