1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. DardanDaci
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  666
 2. Elira
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  629
 3. agonn1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  365
 4. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  145
 5. immortal.boy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  269
 6. KMN
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  236
 7. phoenix
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  279
 8. ose.al
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  603
 9. @Alvi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  747
 10. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  203
 11. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  280
 12. tonkeri
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  466
 13. CASPARONE
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  316
 14. G4SHI
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  455
 15. tonkeri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  241
 16. agonn1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  489
 17. abracadabra
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  640
 18. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  637
 19. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  1,045
 20. albani99
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  341

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...