1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Filters:

Prefix:
Shes x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  930
 2. notime4u
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  410
 3. M.L
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  180
 4. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  170
 5. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  170
 6. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  258
 7. M.L
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  212
 8. Albozr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  478
 9. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  410
 10. Alkeo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  333
 11. bthaci
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  339
 12. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  198
 13. Yllka
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  181
 14. Sytrim Berisha
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  460
 15. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  248
 16. Limmy89
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,056
 17. Sytrim Berisha
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  429
 18. bthaci
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  686
 19. Albozr
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  191
 20. FROXI
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  256

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...