1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  5,312
 2. chuppacabra
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,033
 3. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  4,899
 4. 01kujtimi01
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  4,857
 5. Koraab
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,787
 6. Albozr
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  4,628
 7. Omerr
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  4,495
 8. Edm0nd
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,405
 9. Edm0nd
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,250
 10. Gevio
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  4,191
 11. @Alvi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  4,163
 12. visi1234567890
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  4,163
 13. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  4,135
 14. phoenix
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  4,104
 15. NANO
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,089
 16. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,962
 17. Edm0nd
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  3,878
 18. Edm0nd
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  3,837
 19. chuppacabra
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,788
 20. mrbajraktari1234
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  3,762

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...