1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  186
 2. agonn1
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  842
 3. Yllka
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  164
 4. Sytrim Berisha
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  418
 5. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  232
 6. Limmy89
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,019
 7. Sytrim Berisha
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  394
 8. Albozr
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  174
 9. FROXI
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  230
 10. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  218
 11. Albozr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  289
 12. miraxh
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  419
 13. Albozr
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  869
 14. Pajtim-H
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  679
 15. HeRBaR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  437
 16. Alkeo
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  438
 17. Albozr
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  327
 18. G4SHI
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  829
 19. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  332
 20. albani99
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  310

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...