1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Filters:

Prefix:
Shes x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  9,048
 2. shqipbook
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  28,701
 3. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  12,866
 4. gjevor
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  11,353
 5. Edm0nd
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  8,583
 6. Trim2017
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  8,190
 7. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  7,994
 8. ano0n
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  7,829
 9. HardWorker
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  7,701
 10. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  7,455
 11. Edm0nd
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  7,125
 12. Astritii
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  6,791
 13. chuppacabra
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  6,700
 14. DarKr0x
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  6,522
 15. Marian
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  6,443
 16. sg1
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  5,987
 17. Emilio
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,985
 18. Trim2017
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  5,786
 19. Albozr
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  5,527
 20. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  5,314
 21. chuppacabra
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,033

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...