1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Filters:

Prefix:
Shes x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  9,040
 2. leotrim77
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,118
 3. OnExpert
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,191
 4. Omerr
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  763
 5. packmack
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  422
 6. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  544
 7. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,809
 8. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  230
 9. Sytrim Berisha
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  460
 10. Sytrim Berisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  292
 11. Anakondd
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  353
 12. Anakondd
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  559
 13. Alkeo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  333
 14. Anakondd
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  519
 15. Redc0de
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  538
 16. agonn1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  384
 17. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  523
 18. KMN
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  249
 19. Lodvald
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  426
 20. agonn1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  418
 21. dns
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  416

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...