1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Filters:

Prefix:
Shes x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  8,990
 2. xhuke33
  Përgjigjet:
  87
  Shikimet:
  3,210
 3. Lajme
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  3,168
 4. omega_web
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  3,721
 5. getrich
  Përgjigjet:
  30
  Shikimet:
  1,818
 6. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  1,899
 7. sp0X.
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  2,008
 8. Koraab
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  2,478
 9. ArditS
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  1,662
 10. ArianitUjkani
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  2,364
 11. nity
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  2,029
 12. Astritt1
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  1,521
 13. shqipbook
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  28,692
 14. sg1
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  5,978
 15. phoenix
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,228
 16. clusterphys
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,659
 17. gjevor
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,032
 18. Lexo
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,351
 19. Arber Salihu
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,528
 20. shqipbook
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,984
 21. Marian
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  6,434

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...