1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Filters:

Prefix:
Shes x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  9,048
 2. iGo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  567
 3. lonn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  494
 4. Oscar
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  434
 5. genc.1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  379
 6. sahitiE
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  579
 7. anonymous1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  474
 8. iGo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  446
 9. VietNam
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  546
 10. face88
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  697
 11. th3criminal
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  510
 12. Blerim R.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  455
 13. Agon QVG
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  527
 14. Ediss
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  456
 15. packmack
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  422
 16. Oscar
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  497
 17. Oscar
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  432
 18. Oscar
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  389
 19. immortal.boy
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  796
 20. frEEnoR
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  684
 21. face88
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  517

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...