1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Filters:

Prefix:
Shes x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  7,028
 2. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  41
 3. lojrafati
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  374
 4. Omerr
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  601
 5. albani99
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  154
 6. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  283
 7. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  424
 8. lojrafati
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  195
 9. Albozr
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  211
 10. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  200
 11. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  131
 12. Albozr
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  554
 13. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  510
 14. Albozr
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  111
 15. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  853
 16. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  365
 17. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  456
 18. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  357
 19. Hekuran
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  420
 20. CASPARONE
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  163
 21. Anakondd
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  372

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...