1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↑
Postimi i fundit
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  9,047
 2. boom3rang
  Përgjigjet:
  159
  Shikimet:
  37,266
 3. Slumerican
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  56
 4. diamantsallahu
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  132
 5. Avioni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  135
 6. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  152
 7. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  170
 8. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  170
 9. Yllka
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  181
 10. M.L
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  181
 11. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  182
 12. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  184
 13. Albozr
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  191
 14. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  198
 15. YNWALiverpool
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  212
 16. M.L
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  212
 17. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  214
 18. G4SHI
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  219
 19. besartche
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  222
 20. -em-
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  228
 21. muharemiharbin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  228
 22. muharemiharbin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  228

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...