1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  9,025
 2. boom3rang
  Përgjigjet:
  161
  Shikimet:
  37,223
 3. leotrim77
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,118
 4. OnExpert
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,190
 5. Omerr
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  763
 6. packmack
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  422
 7. .#Pr!nCe
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  544
 8. BestFlood
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  426
 9. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,807
 10. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  230
 11. Sytrim Berisha
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  458
 12. Sytrim Berisha
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  284
 13. Anakondd
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  352
 14. Anakondd
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  559
 15. Alkeo
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  333
 16. Anakondd
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  519
 17. Redc0de
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  538
 18. agonn1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  383
 19. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  521
 20. KMN
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  248
 21. Lodvald
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  425
 22. agonn1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  417

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...