1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. Blerim R.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  13,895
 2. boom3rang
  Përgjigjet:
  159
  Shikimet:
  46,668
 3. iGo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  927
 4. lonn
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  774
 5. Oscar
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  714
 6. genc.1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  657
 7. sahitiE
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,018
 8. anonymous1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  753
 9. iGo
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  860
 10. VietNam
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  858
 11. face88
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,006
 12. th3criminal
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  822
 13. Blerim R.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  742
 14. Agon QVG
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  834
 15. Ediss
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  757
 16. packmack
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  720
 17. Oscar
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  818
 18. Oscar
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  710
 19. Oscar
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  688
 20. immortal.boy
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,219
 21. frEEnoR
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,027
 22. face88
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  795

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...