1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitje

Keni diçka për të shitur? Atëherë itShqip ju jep këtë mundësi.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  150
  Shikimet:
  28,509
 2. Blerim R.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,049
 3. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  124
 4. beharluu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,382
 5. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  56
 6. Edm0nd
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  4,006
 7. Edm0nd
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  3,910
 8. Omerr
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  4,129
 9. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  163
 10. rockstar
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  2,374
 11. NANO
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  3,781
 12. 01kujtimi01
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  4,256
 13. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,804
 14. Edm0nd
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,839
 15. B4RC0D3.#
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,080
 16. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,414
 17. Nozzge
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,391
 18. Meet
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,319
 19. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,999
 20. sp0X.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  2,655
 21. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,686
 22. shqipbook
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  27,133

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...