1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Florian1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  794
 2. DoniChelsea
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,639
 3. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,160
 4. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  707
 5. DarKr0x
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,243
 6. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  778
 7. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  586
 8. MaJk.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,297
 9. beni20
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  721
 10. sp0X.
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,714
 11. blertejupi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  663
 12. -atdhe
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  763
 13. Dr0mas
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,131
 14. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  625
 15. *VLORI*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,172
 16. ikud
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  671
 17. arbII*
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,442

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...