1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. ak47***
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  626
 2. ikud
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  671
 3. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  290
 4. dionis11
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  674
 5. MercedesBenz
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,247
 6. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  778
 7. Pjeter
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  798
 8. Artin J.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  602
 9. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  635
 10. nokus
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  751
 11. lumi98
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  686
 12. onlineshqip
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  593
 13. mendurberisha
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  673
 14. *VLORI*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,172
 15. Liridoni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  525
 16. amarsyla
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  607
 17. AbSSoLuT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  623

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...