1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. sHik'zZ!.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  554
 2. ak47***
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  672
 3. *VLORI*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,215
 4. MaJk.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,385
 5. grumbulli
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  954
 6. Liridoni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  731
 7. Tigars
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,186
 8. ArdianGa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  724
 9. petriti11
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  635
 10. DoniChelsea
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  615
 11. Liridoni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  564
 12. sp0X.
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,801
 13. blertejupi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  710
 14. DoniChelsea
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,744
 15. DynamiTee.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  670
 16. amarsyla
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  650
 17. AbSSoLuT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  668
 18. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  628
 19. ikud
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  719

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...