1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. geraldhost
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  849
 2. nokus
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  751
 3. Vedat I.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,107
 4. ak47***
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  626
 5. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  658
 6. Omerr
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  911
 7. Pjeter
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  798
 8. zaki94
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,200
 9. Senadd
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  527
 10. DamageraL
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  856
 11. petriti11
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  592
 12. Gevio
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  840
 13. Visii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,069
 14. Artin J.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  602
 15. grumbulli
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  889
 16. Jusi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  663
 17. funky_fresh
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  576
 18. DeepImpact
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,727
 19. dionis11
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  674
 20. lumi98
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  686

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...