1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. enisis
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,043
 2. qirka
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  770
 3. ValonMehmeti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  713
 4. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  637
 5. Jusi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  663
 6. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  695
 7. DynamiTee.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  615
 8. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  586
 9. Denian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  820
 10. Universal
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  734
 11. Universal
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  802
 12. Gevio
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  840
 13. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,123
 14. enneaa
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  680
 15. Visii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  753
 16. Florian1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  794
 17. funky_fresh
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  576
 18. striper
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  584
 19. 34 SRJ 693
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  591
 20. sHik'zZ!.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  508

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...