1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,426
 2. ValonMehmeti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  914
 3. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,536
 4. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  919
 5. nokus
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  840
 6. Al-Tafa
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,032
 7. funky_fresh
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  795
 8. striper
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  804
 9. mendurberisha
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  867
 10. MIRLIND.J
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,479
 11. coycol
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  970
 12. Liridoni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  959
 13. striper
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,052
 14. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  957
 15. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  816
 16. Senadd
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  773
 17. 34 SRJ 693
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  805
 18. -atdhe
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,119
 19. Jusi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  929
 20. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  940

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...