1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,123
 2. nokus
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  650
 3. immortal.boy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,162
 4. Selim Baruti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  637
 5. Denian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  820
 6. Gevio
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,314
 7. mendurberisha
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  673
 8. Tigars
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,123
 9. Al-Tafa
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  764
 10. ValonMehmeti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  713
 11. MIRLIND.J
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,051
 12. enneaa
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  680
 13. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,207
 14. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  688
 15. Universal
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  734
 16. Alban Krasniqi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,311
 17. geraldhost
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  972
 18. Alban Krasniqi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  982
 19. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,228
 20. shpetim123
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  772

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...