1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. geraldhost
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  849
 2. beni20
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  721
 3. shpetim123
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  772
 4. kleo2015
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  686
 5. Al-Tafa
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  764
 6. Liridoni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  749
 7. Liridoni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  653
 8. Aureli AK
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,282
 9. DeepImpact
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,727
 10. armend.durmishi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  780
 11. merit0n
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,300
 12. geraldhost
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  972
 13. immortal.boy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,162
 14. ahysenaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  883
 15. Visii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,069
 16. Dr0mas
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,131
 17. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  658
 18. f.ahm_1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  636
 19. Universal
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  662
 20. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  688

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...