1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Gevio
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,299
 2. geraldhost
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  841
 3. Visii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  746
 4. lumi98
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  679
 5. Florian1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  785
 6. beni20
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  713
 7. shpetim123
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  766
 8. adi55
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  965
 9. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  683
 10. enisis
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,999
 11. qirka
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  762
 12. kleo2015
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  680
 13. onlineshqip
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  586
 14. trojan
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  690
 15. arbII*
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,434
 16. DamageraL
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  852
 17. daWIZ
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,377
 18. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,154
 19. ValonMehmeti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  706
 20. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,220

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...