1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. merit0n
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,300
 2. amarsyla
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  607
 3. sHik'zZ!.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  508
 4. trojan
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  698
 5. ArdianGa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  679
 6. Liridoni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  749
 7. kleo2015
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  687
 8. adi55
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  978
 9. Visii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  753
 10. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  290
 11. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  161
 12. ahysenaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  883
 13. Aureli AK
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  356
 14. Aureli AK
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,282
 15. enisis
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,044
 16. Universal
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  802
 17. Subi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,190
 18. striper
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  769
 19. DardanK17
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  984
 20. striper
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  584

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...