1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. striper
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  770
 2. itaddicted
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,920
 3. Alban Krasniqi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,311
 4. daWIZ
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,396
 5. coycol
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  714
 6. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  707
 7. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  625
 8. petriti11
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  592
 9. DoniChelsea
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  569
 10. Aureli AK
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  359
 11. adi55
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  980
 12. trojan
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  699
 13. nokus
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  650
 14. MaJk.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,297
 15. ArdianGa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  679
 16. blertejupi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  663
 17. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  186
 18. Chako
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,082
 19. networkcoder
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  764
 20. DardanK17
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  984

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...