1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,075
 2. ahysenaj
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,176
 3. Subi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,661
 4. Pjeter
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,061
 5. Vedat I.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,623
 6. Visii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,353
 7. Alban Krasniqi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,436
 8. Alban Krasniqi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,561
 9. Artin J.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  838
 10. networkcoder
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  994
 11. DardanK17
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,344
 12. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,007
 13. Omerr
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,183
 14. Dr0mas
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,353
 15. zaki94
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,547
 16. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  901
 17. f.ahm_1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  897
 18. nokus
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  968
 19. Rrezart123
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,605
 20. Universal
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  952

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...