1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. itaddicted
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,887
 2. daWIZ
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,380
 3. enisis
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,004
 4. DeepImpact
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,704
 5. sp0X.
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,699
 6. DoniChelsea
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,623
 7. arbII*
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,435
 8. Gevio
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,299
 9. Alban Krasniqi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,294
 10. Rrezart123
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,292
 11. MaJk.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,287
 12. merit0n
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,277
 13. DarKr0x
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,236
 14. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,220
 15. MercedesBenz
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,219
 16. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,197
 17. zaki94
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,183
 18. Subi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,169
 19. *VLORI*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,164
 20. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,154

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...