1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli ↑
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. arbII*
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,440
 2. ikud
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  670
 3. *VLORI*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,172
 4. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  625
 5. Dr0mas
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,131
 6. -atdhe
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  762
 7. blertejupi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  662
 8. sp0X.
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,714
 9. beni20
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  721
 10. MaJk.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,296
 11. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  585
 12. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  778
 13. DarKr0x
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,242
 14. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  707
 15. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,159
 16. DoniChelsea
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,639
 17. Florian1
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  793
 18. lumi98
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  685
 19. dionis11
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  674
 20. DeepImpact
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,727

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...