1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Chako
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,058
 2. networkcoder
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  756
 3. qirka
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  762
 4. DoniChelsea
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  561
 5. Liridoni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  649
 6. MercedesBenz
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,216
 7. DynamiTee.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  609
 8. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  623
 9. itaddicted
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  3,885
 10. daWIZ
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,377
 11. 34 SRJ 693
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  585
 12. Liridoni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  517
 13. armend.durmishi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  747
 14. Rrezart123
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,292
 15. Universal
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  653
 16. AbSSoLuT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  616
 17. coycol
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  705
 18. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  684
 19. onlineshqip
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  586
 20. f.ahm_1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  630

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...