1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↑ Shikimet
Postimi i fundit
 1. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  290
 2. dionis11
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  674
 3. MercedesBenz
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,247
 4. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  778
 5. Pjeter
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  798
 6. Artin J.
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  602
 7. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  635
 8. nokus
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  751
 9. lumi98
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  686
 10. onlineshqip
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  593
 11. mendurberisha
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  673
 12. *VLORI*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,172
 13. Liridoni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  525
 14. amarsyla
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  607
 15. AbSSoLuT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  623
 16. Denian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  820
 17. Universal
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  734
 18. Universal
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  802
 19. Gevio
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  840
 20. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,123

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...