1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. DoniChelsea
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,744
 2. Tigars
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,186
 3. arbII*
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  1,490
 4. grumbulli
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  954
 5. DarKr0x
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,287
 6. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,261
 7. Gevio
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,378
 8. MIRLIND.J
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,119
 9. sp0X.
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,801
 10. Subi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,294
 11. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,223
 12. -atdhe
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  835
 13. Vedat I.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,217
 14. Senadd
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  598
 15. Gr@1ti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,292
 16. Alban Krasniqi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,042
 17. Omerr
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  959
 18. zaki94
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,283
 19. Rrezart123
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,360
 20. DamageraL
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  890

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...