1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Leotrimi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,136
 2. Xhimi Prishtine
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  522
 3. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  565
 4. Aureli AK
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,457
 5. Aureli AK
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  494
 6. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  487
 7. DeepImpact
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,886
 8. armend.durmishi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  946
 9. Denian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  983
 10. dionis11
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  802
 11. Universal
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  870
 12. Chako
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,230
 13. merit0n
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,452
 14. Universal
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  941
 15. itaddicted
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,082
 16. MercedesBenz
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,424
 17. geraldhost
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,098
 18. Gevio
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  962
 19. immortal.boy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,283
 20. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  861

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...