1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. ikud
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  663
 2. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  578
 3. AbSSoLuT
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  616
 4. amarsyla
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  601
 5. DynamiTee.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  609
 6. DoniChelsea
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  1,623
 7. blertejupi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  655
 8. sp0X.
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,699
 9. Liridoni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  518
 10. DoniChelsea
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  561
 11. petriti11
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  580
 12. ArdianGa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  673
 13. Tigars
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  1,116
 14. Liridoni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  649
 15. grumbulli
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  879
 16. MaJk.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,287
 17. *VLORI*
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,164
 18. ak47***
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  617
 19. sHik'zZ!.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  501
 20. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  684

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...