1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse për Dizajn

Ndani me anëtarët resurse të ndryshme për dizajn duke filluar nga brusha, ikona, wallpapers, psd, etj.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Leotrimi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,555
 2. Xhimi Prishtine
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  976
 3. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,015
 4. Aureli AK
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,880
 5. Aureli AK
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  938
 6. Poshnjari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,010
 7. DeepImpact
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  2,307
 8. itaddicted
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  4,557
 9. armend.durmishi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,428
 10. Denian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,442
 11. Universal
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,259
 12. dionis11
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,202
 13. Chako
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,658
 14. merit0n
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,839
 15. Universal
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,332
 16. MercedesBenz
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,926
 17. geraldhost
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,462
 18. Gevio
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,320
 19. immortal.boy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,720
 20. BesiAlbania
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,590

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...